Шрифт

Меню

roche
Школа діабету

Школа діабету

Правда, що прихована за міфами про діабет

Коли мова заходить про діабет, важко відрізнити міфи від правди. Переконайтеся, що у вас є правильна інформація про лікування діабету. Для цього ми зібрали для вас кілька поширених міфів та фактів про лікування діабету.

Дізнатися більше

Вміння залишатись активним

Регулярна фізична активність є важливою для лікування діабету.1 Вона не тільки допомагає організму краще засвоювати інсулін, але й знижує рівень цукру в крові протягом кількох годин після вправ. Чи знаєте ви два види вправ та їхню важливість? Читайте далі, щоб дізнатись.

Дізнатися більше

Харчування та діабет: міфи та факти

Існує багато хибних уявлень про діабет та їжу. Через це важко зрозуміти, що можна, а що не можна їсти. Чи є вуглеводи шкідливими? Чи можна їсти солодке? Чи потрібно дотримуватися особливої дієти? Щоб розібратись, давайте розглянемо та відокремимо факти від вигадки.

Дізнатися більше

Вправи та тренування при діабеті

Дізнайтеся про вправи при діабеті, а також поради щодо тренувань, приклади вправ тощо.

Дізнатися більше

Як стрес впливає на рівень цукру в крові

Стрес нікому не до вподоби. Ми відчуваємо стрес як напругу: емоційну, фізичну або емоційну та фізичну. Але стрес є нормальною частиною життя. Таким чином організм реагує на такі події, як суперечка з другом, застрягання в пробці або дедлайн. При діабеті стрес може суттєво ускладнити його перебіг.

Дізнатися більше

Знайте свої цифри - азбука діабету

Вимірюйте рівень глікованого гемоглобіну, холестерину в крові та артеріальний тиск при діабеті, щоб приймати обґрунтовані рішення щодо свого здоров’я.

Дізнатися більше